Práce v hotelu v Německu

Hledáte práci v Německu v hotelu? Ať už na léto nebo na celý rok, připravila jsem pro Vás krátký článek o práci v tomto odvětví, které jsem shrnula na základě svých vlastních zkušeností.

Číst dál...

Práce v Německu

Práce v Německu je pro obyvatele České republiky velmi zajímavá vzhled k svojí blízké poloze. Od 1. května 2011 již není potřeba pro práci v Německu pracovní povolení. Mzdy v Německu patří mezi nejvyšší na světě. Většina pracovních míst pro absolventy vysokých škol začíná od € 30,000 / rok.

Číst dál...

Německé au pair agentury

Některé české au pair agentury vám zajistí práci jako au pair, ale mnohdy je to za poplatek. Tak proč nezkusit kontaktovat německou au pair agenturu, kde když se vám poštěstí, tak naleznete práci i zdarma.

 

Číst dál...

Aupair zkušenosti - Německo

Chystáte se vyjet jako au pair do Německa? Pokud ano, tak právě pro vás přijdou vhod následující zkušenosti jedné "au pairky", která v následujícím článku popisuje zážitky a strasti, které vás mohou potkat.

Číst dál...

Minimální mzda v Německu

Minimální mzda v Německu není stanovena zákonem, ale je určena pro každý obor zvlášť tzv. kolektivními smlouvami. Více informací o kolektivních smlouvách naleznete na oficiálních stránkách - http://www.boeckler.de/index_wsi_tarifarchiv.htm

Průměrná mzda v Německu je 2860 Euro. Průměrný plat číšníka v Německu je 1626 Euro, prodavač 2056 Euro, programátor 3200 Euro, Ekonom 4200 Euro, elektro (strojař) inženýr či chemik 4600 Euro.

Zdravotní sestry Německo

 V posledních letech je tato práce velmi diskutována. Mnoho českých sester, ale i doktorů se rozhodlo si výrazně finančně přilepšit a zkoušejí, tak práci v lékařství v Německu.

Na rozdíl od Švýcarska jsou požadavky na zdravotnický personál v Německu nižší a celý proces je mnohem rychlejší a jednodušší.

Číst dál...

Práce na farmách v Německu

Práce v zemědělství v Německu nepatří mezi nejvýraznější avšak Německo má co nabídnout. Celkem se v Německu k zemědělství využívá 53,5 % území.

Číst dál...

Aupair v Německu

Na úvod si uvedeme základní informace o tom, kdo je to au pair a její základní povinnosti. Au pair v Německu je vyhledávaný způsob jak vycestovat nedaleko ČR a naučit se tak jazyk, samostatnost a zažít ty nejlepší zkušenosti a zážitky.

Číst dál...

Platy v Německu

Pokud se chystáte vyrazit za prací do Německa nebo sousedního Rakouska, bude vás zajímat výše platu, který můžete v těchto zemích očekávat. Platy v Německu jsou zhruba 4x vyšší jak u nás, v závislosti na profesi.

Číst dál...

Tuesday the 18th. Práce | brigády | cestování v Německu